DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt

NOVINKY

11. 12. 2012 Čím je DEVIreg Touch výnimočný?
Vymaľovali ste alebo ste urobili v lete rozsiahlejšiu rekonštrukciu? Vymeňte starý termostat na regulovanie elektrického vykurovania za nový. »
29. 5. 2011 DEVILINK už aj pre riadenie radiátorových hlavíc
Revolučnou zmenou v najnovšej verzii programu DEVILINK... »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru
Vykurovanie »

DEVIDRY™ - najrýchlejší spôsob inštalácie vykurovania pod drevené/ laminátové podlahy

Jedinečný systém podlahového vykurovania pod laminátové a drevené podlahy. Suchý systém inštalácie - podlahovka, ktorú zvládnete sami.

Mnoho domácich majstrov túži po tom, aby si mohli inštalovať podlahové vykurovanie pod drevenú/ laminátovú podlahu pri rekonštrukcii svojho bytu. Dánska spoločnosť DEVI pred nedávnom predstavila systém vykurovacích pásov Devidry™, ktorý je bezpečným a jednoduchým variantom podlahového vykurovania práve pre domácich kutilov prahnúcich po tepelnej pohode.

Majitelia domov rekonštruujú svoje obydlia,ako nikdy AAA+ 2015 New Fashion či pre domáce kancelárie.

Nová podlaha v rekordne krátkom čase
Nadšenci pre domáce práce sú schopní prerobiť starú a vychodenú podlahu na komfortnú a luxusnú v rekordne krátkom čase využijúc jaseňovú, borovicovú či dubovú podlahu.

Devidry™ sa skladá z mäkkého a ohybného materiálu, ktorý sa ľahko rozmotá a prispôsobí presným rozmerom, akejkoľvek miestnosti. Keď sa podlaha pokryje, je veľmi jednoduché spojiť navzájom jednotlivé pásy o šírke jedného metra a prepojiť ich do bezpečnostnej krabice a inštalovať termostat. To je všetko, čo potrebujete na inštaláciu podlahového vykurovania.

A teraz už máte možnosť položiť Vašu novú drevenú podlahu a tešiť sa z teplej podlahy pre celú rodinu.

Krátky čas potrebný a prípravu
Aký mate podklad – betón, alebo drevená podlaha? Devidry Kit™ sa dodáva s termostatom a bezpečnostnou skrinkou, k dispozícii je v dvoch verziách. Záleží len na tom, aký mate podklad.
Povolená teplota podlahového vykurovania pod drevenou podlahou by nemala prekročiť maximum 30ºC, pričom pri betónovom podklade je povolených 35ºC

Majitelia domov sa nemusia zaťažovať starosťou o nastavovaním vykurovania. Pretože riadiaci systém Devidry Kit sa o všetko postará. Nastavením termostatu zabezpečí, že nebude dosiahnutá vyššia teplota, akú sme nastavili.

Top-kvalita a bezpečnosť
Patentovaný systém Devidry™ je prvým systémom podlahového vykurovania na svete, ktorý bol certifikovaný podľa nových predpisov platných pre odnímateľné podlahy. To znamená, že systém bol testovaný a vyhovel náročným požiadavkám najnovších predpisov s vyznamenaním.
Domáci majstri tak môžu pokojne pracovať s týmto systémom, ktorý je zárukou bezpečnosti a kvality.

Komfortné vykurovanie
Sen o komforte na podlahe nie je žiadnym škrtom cez Váš rozpočet. Vďaka penovej izolácii a hliníkovej fólii, ktorá zabezpečuje tepelnú vodivosť, sa DEVIDRY™ stará tiež o maximálne využitie vyprodukovanej tepelnej energie v prospech Vašej tepelnej pohody.
Systém DEVIDRY™ tak zabezpečí jednak komfort rovnomerne v rámci celej vykurovanej miestnosti a taktiež sa postará o teplú podlahu pre nohy celej Vašej rodiny.csminchem.co.uk