DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt
» Termostaty DEVIREG
» Devilink - bezdrôtová regulácia http://www.swim-watch.co.uk/
» Komponenty systému DEVILINK - Devilink CC, RS a FT

SÚVISIACE ČLÁNKY

11. 6. 2012 Najnovšia verzia programu DEVILINK je vám už k dispozícii !
DEVIlink je jedinečný systém regulácie vykurovania – je schopný sa postupne adaptovať a prispôsobovať potrebám ďalšieho vývoja. »
29. 5. 2011 DEVILINK už aj pre riadenie radiátorových hlavíc
Revolučnou zmenou v najnovšej verzii programu DEVILINK... »

NOVINKY

18. 5. 2015 DEVIreg Touch v novom dizajne
DEVIregTM Touch „IVORY“ - najpredávanejší termostat pre elektrické podlahové vykurovanie teraz aj v novej fabe „Ivory „ – slonovinová. »
10. 8. 2013 Porovnanie elektrického a teplovodného vykurovania
Na základe ekonomickej a energetickej analýzy vyšli investičné náklady pri elektrickom podlahovom vykurovaní o 46,8 % a prevádzkové náklady o 6,6 % výhodnejšie v porovnaní s teplovodným podlahovým vykurovaním »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru
Vykurovanie » Termostaty DEVIREG » Devilink - bezdrôtová regulácia http://www.swim-watch.co.uk/ » Komponenty systému DEVILINK - Devilink CC, RS a FT

Vaše úspory spočívajú v kvalitnej regulácii podlahového vykurovania

Až 25% nákladov na energie môžte ušetri voľbou vhodnej regulácie. DEVILINK™ je moderná regulácia, ktorá Vám Vaše náklady zníží na minimum.

Na základe plynovej krízy zo začiatku r.2009 mnohí budúci stavebníci spochybnili nevyhnutnosť riešiť vykurovanie prípojkou na plyn. Najmä ak je takáto prípojka investične nákladnejšia, resp. jej zriadenie je z rôznych dôvodov komplikované, stojí za úvahu rozmýšľať o modernom, komfortnom, ale tiež ekonomickom riešení vykurovania systémom DEVI. Je výnimočné precíznou reguláciou v každej vykurovanej miestnosti, ale tiež ekonomikou prevádzky. Tag Heuer Replica Watches

Výhodou inteligentného vykurovania DEVI je jeho presná regulovateľnosť. Tú umožňuje bezdrôtová regulácia vykurovania DevilinkTM. Je to nová generácia ovládania teploty. Dômyselné spojenie časovača s termostatom a inteligentným programom zbavuje užívateľov starostí v oblasti „nastav a zabudni“. Bezdrôtová technológia prenesie želania užívateľa o ideálnej teplote do všetkých miestností. Každú miestnosť v objekte je možné vykurovať inak, podľa presne zadaných kritérií. Rovnomerné rozloženie teplôt v miestnosti spôsobuje, že rovnaká tepelná pohoda sa dá docieliť pri teplote 2-3 °C nižšej, ako u klasických vykurovacích systémov. Ročne je tak možné ušetriť až 20% z celkových nákladov na energie, a to aj pri stúpajúcej cene elektrickej energie

Podlahové vykurovanie DEVI s inteligentnou reguláciou je možné inštalovať pod všetky druhy podláh. Bezdrôtová regulácia DEVI je vhodná pre všetky druhy vykurovania a je dostupná v štýlovom a nadčasovom prevedení.

Nová generácia ovládania teploty v miestnostiach sa vyznačuje jednoduchou obsluhou v materinskom jazyku (k dispozícii je výber z jazykov),pričom jedna riadiaca jednotka bezdrôtovo ovláda centrálne termostaty po celom objekte. Takto je vykurovanie komfortné a okrem finančných úspor má aj zdravotné výhody.

Systém podlahového vykurovania DEVI dokáže splniť aj najnáročnejšie požiadavky každého majiteľa domu i bytu.

Prezentáciu systému môže nájsť na webovej prezentácii
Tag Heuer Replica