DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt

SÚVISIACE ČLÁNKY

11. 12. 2012 Akcia - montáž zdarma a 20 € bonus - na DEVIreg Touch
Znížte náklady na vykurovanie. Vymeňte starý termostat elektrického vykurovania za nový. DEVIreg™ Touch s dotykovým displejom zapadne do každého interiéru. DEVIreg™ Touch má nadčasový dizajn a jednoducho sa ovláda. »
11. 12. 2012 Čím je DEVIreg Touch výnimočný?
Vymaľovali ste alebo ste urobili v lete rozsiahlejšiu rekonštrukciu? Vymeňte starý termostat na regulovanie elektrického vykurovania za nový. »

NOVINKY

10. 8. 2013 Porovnanie elektrického a teplovodného vykurovania
Na základe ekonomickej a energetickej analýzy vyšli investičné náklady pri elektrickom podlahovom vykurovaní o 46,8 % a prevádzkové náklady o 6,6 % výhodnejšie v porovnaní s teplovodným podlahovým vykurovaním »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru

DEVIreg Touch v novom dizajne

DEVIregTM Touch „IVORY“ - najpredávanejší termostat pre elektrické podlahové vykurovanie teraz aj v novej fabe „Ivory „ – slonovinová. AAA IWC Replica Watches Termostat na reguláciu elektrického podlahového vykurovania svoj úspech získal predovšetkým vďaka prínosu k zníženiu spotreby elektrickej energie. Inteligentný časovač umožňuje ušetriť až o 20 % elektrickej energie viac.Termostat teraz prichádza tiež vo verzii s čiernym rámom. IWC Replica Prieskum medzi majiteľmi rodinných domov potvrdil potrebu dbať na vysokú energetickú účinnosť vykurovacích systémov v otázkach riešenia tepelnej pohody a vykurovania domácností. DEVIregTM Touch Cheap Hublot Replica prekonáva alternatívne výrobky na trhu až o 12 % výškou úspor energie. Vysoká energetická účinnosť sa dosahuje vďaka presnej kontrole teploty v miestnosti a ďalšími funkčnými prvkami, akým je napríklad funkcia rozpoznania otvoreného okna. Termostat možno naprogramovať tak, aby flexibilne reagoval na zmeny moderného pracovného života.Jedným tlačidlom možno aktivovať dovolenkový program – funkciu „AWAY“ – na zvolený čas kedy rodina trávi čas mimo svojho domova.

Rolex Replica Watches
Rolex Replica
Omega Replica Watches
IWC Replica Watches

6.

Viac o novej verzii sa dočítate na: www.devi.sk
resp. kliknutím TU