DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt
» Vykurovacie pásy DEVIDRY replica
» Vyhrievacie pásy
» Vyhrievacie pásy 50 W/m a 100 W/m
» Regulácia fake rolex - riadenie systému

NOVINKY

18. 5. 2015 DEVIreg Touch v novom dizajne
DEVIregTM Touch „IVORY“ - najpredávanejší termostat pre elektrické podlahové vykurovanie teraz aj v novej fabe „Ivory „ – slonovinová. »
10. 8. 2013 Porovnanie elektrického a teplovodného vykurovania
Na základe ekonomickej a energetickej analýzy vyšli investičné náklady pri elektrickom podlahovom vykurovaní o 46,8 % a prevádzkové náklady o 6,6 % výhodnejšie v porovnaní s teplovodným podlahovým vykurovaním »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru
Vykurovanie » Vykurovacie pásy DEVIDRY replica » Vyhrievacie pásy » Vyhrievacie pásy 50 W/m a 100 W/m

Tlačová správa - tlačová konferencia 13.Júla 2009

Praktické podlahové vykurovanie od DEVI aj na chalupu
Dovolenka s nohami v teple

Spoločnosť DEVI, výrobca inteligentného elektrického vykurovania a ochranných systémov proti snehu a ľadu, zdokonalila vykurovacie podlahové pásy vo forme puzzle, ktoré koncom minulého roka vyvinula ako prvá v strednej Európe a vytvorila tak prvý výrobok na trhu podľa nového štandardu.

V období letných dovoleniek majitelia chát,chalúp a rekreačných zariadení majú možnosť prečkať obdobie výrazného ochladenia počas nepriaznivého počasia v teple. Tepelnú pohodu v obydlí dosiahnu bez zásahu odborníka, pretože podlahové vykurovacie puzzle - pásy si dokáže nainštalovať aj laik. Stačí len podlahové pásy položiť na zem, zložiť ako puzzle a zapojiť prívod elektrickej energie podobne ako je tomu pri žehličke, či vysávači. „Za pol roka sa nám podarilo puzzle vykurovacie pásy zdokonaliť reguláciu rozšírením o digitálny termostat s týždenným programom, čím sme dosiahli nezávislosť od každodennej manipulácie s vykurovacím zariadením, hovorí Dušan Lašák, obchodný riaditeľ spoločnosti DEVI.

Podlahové vykurovanie vo forme pásov je prvým elektrickým vykurovacím systémom svojho druhu, ktorý je určený predovšetkým na suchú inštaláciu systému pod drevené, laminátové podlahy a taktiež pod koberec.Prednosťou takéhoto spôsobu vykurovania je rýchla, jednoduchá montáž a bezpečnosť. Suchá inštalácia nevyžaduje použitie lepidla.

Tento systém vykurovania je možné inštalovať všade tam, kde je treba rýchlo a bez akéhokoľvek betónovania inštalovať podlahové vykurovanie. „V prípade, že vieme, koľko metrov štvorcových chceme vykurovať, inštalácia systému v podstate otázkou pár hodín“, dodáva D. Lašák.

Súčasťou podlahových vykurovacích pásov je termostat, bezpečnostný box a pripojovací kábel k vykurovacím pásom, ktoré sú v dvoch variáciách – 55 W/m2 a 100 W/m2. Závisí od toho, či sa podlahové pásy inštalujú na drevený podklad (aj lamináty) alebo betónový (aj dlažba).

Bližšie informácie je možné získať na stránke www.devi.sk, v sekcii Pre nízkoenergetické domy. Okrem toho sa v blízkej budúcnosti na internete objaví špeciálna webová dynamická flashová prezentácia systému www.devidry.devi.com aj v slovenskom jazyku.