DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt
» Vykurovacie pásy DEVIDRY replica
» Vyhrievacie pásy
» Vyhrievacie pásy 50 W/m a 100 W/m
» Regulácia fake rolex - riadenie systému

NOVINKY

11. 12. 2012 Čím je DEVIreg Touch výnimočný?
Vymaľovali ste alebo ste urobili v lete rozsiahlejšiu rekonštrukciu? Vymeňte starý termostat na regulovanie elektrického vykurovania za nový. »
29. 5. 2011 DEVILINK už aj pre riadenie radiátorových hlavíc
Revolučnou zmenou v najnovšej verzii programu DEVILINK... »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru
Vykurovanie » Vykurovacie pásy DEVIDRY replica » Vyhrievacie pásy » Vyhrievacie pásy 50 W/m a 100 W/m

Tlačová správa - tlačová konferencia 13.Júla 2009

Praktické podlahové vykurovanie od DEVI aj na chalupu
Dovolenka s nohami v teple

Spoločnosť DEVI, výrobca inteligentného elektrického vykurovania a ochranných systémov proti snehu a ľadu, zdokonalila vykurovacie podlahové pásy vo forme puzzle, ktoré koncom minulého roka vyvinula ako prvá v strednej Európe a vytvorila tak prvý výrobok na trhu podľa nového štandardu.

V období letných dovoleniek majitelia chát, Breitling Replica Watches chalúp a rekreačných zariadení majú možnosť prečkať obdobie výrazného ochladenia počas nepriaznivého počasia v teple. Tepelnú pohodu v obydlí dosiahnu bez zásahu odborníka,fake rolex pretože podlahové vykurovacie puzzle - pásy si dokáže nainštalovať aj laik. Stačí len podlahové pásy položiť na zem, zložiť ako puzzle a zapojiť prívod elektrickej energie podobne ako je tomu pri žehličke, či vysávači. „Za pol roka sa nám podarilo puzzle vykurovacie pásy zdokonaliť reguláciu rozšírením o digitálny termostat s týždenným programom, čím sme dosiahli nezávislosť od každodennej manipulácie s vykurovacím zariadením, hovorí Dušan Lašák, obchodný riaditeľ spoločnosti DEVI.Breitling Replica

Podlahové vykurovanie vo forme pásov je prvým elektrickým vykurovacím systémom svojho druhu, ktorý je určený predovšetkým na suchú inštaláciu systému pod drevené, laminátové podlahy a taktiež pod koberec.Prednosťou takéhoto spôsobu vykurovania je rýchla, jednoduchá montáž a bezpečnosť. Suchá inštalácia nevyžaduje použitie lepidla.

Tento systém vykurovania je možné inštalovať všade tam, kde je treba rýchlo a bez akéhokoľvek betónovania inštalovať podlahové vykurovanie. „V prípade, že vieme, koľko metrov štvorcových chceme vykurovať, inštalácia systému v podstate otázkou pár hodín“, dodáva D. Lašák.

Súčasťou podlahových vykurovacích pásov je termostat, bezpečnostný box a pripojovací kábel k vykurovacím pásom, ktoré sú v dvoch variáciách – 55 W/m2 a 100 W/m2. Závisí od toho, či sa podlahové pásy inštalujú na drevený podklad (aj lamináty) alebo betónový (aj dlažba).

Bližšie informácie je možné získať na stránke www.devi.sk, v sekcii Pre nízkoenergetické domy. Okrem toho sa v blízkej budúcnosti na internete objaví špeciálna webová dynamická flashová prezentácia systému www.devidry.devi.com aj v slovenskom jazyku.