DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt
» Vykurovacie rohože DEVIMAT
» Vykurovacie rohože DSVF, DTIK
» Vykurovacie rohože DSVF, DTIK

SÚVISIACE ČLÁNKY

15. 1. 2012 Vykurovacie rohože DEVImat™ - nové atraktívne balenie
Ako sme avizovali počas roku 2011, vzhľadom k prebiehajúcim zmenám v dizajne, pristúpili sme tiež k inovácii balenia na vykurovacie rohože. »
20. 3. 2011 Prečo teplú dlažbu DEVI™ do Vašej kúpeľne?
Každá renovácia kúpeľne je obyčajne spojená s výmenou dlažby. Vedeli ste, že už dnes máte možnosť dosta aj dlažbu teplú? »

NOVINKY

15. 1. 2012 Vykurovacie rohože DEVImat™ - nové atraktívne balenie
Ako sme avizovali počas roku 2011, vzhľadom k prebiehajúcim zmenám v dizajne, pristúpili sme tiež k inovácii balenia na vykurovacie rohože. »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru

Vykurovacie rohože DEVI

 
Výhodou vykurovacích rohoží DEVIMAT™ je, že sú extrémne nízke (2,5mm). Preto sa odporúčajú pre podlahy s malou konštrukčnou výškou...

Devidlažba – jednoduchá a rýchla inštalácia

DEVI inteligentné vykurovanie je vhodné do rodinných domov, kancelárií, obchodov a rôznych objektov, jednoducho všade kde je potrebné príjemné teplo. Replica Watches
Stačí si vybrať podlahovú krytinu podľa vlastných predstáv. Podlahové kúrenie DEVI je možné inštalovať pod všetky druhy podláh, napríklad betónové podlahy, renovované podlahy, laminátové podlahy, drevené podlahy, koberce...

Na inštaláciu podlahového vykurovania od spoločnosti Devi môžete použiť jednotlivé termokáble DeviflexTM, vhodné na mokrú aj suchú inštaláciu alebo tenké samolepiace vykurovacie rohože DevimatTM.

Vykurovacie káble DEVI

Mokrá inštalácia - Vykurovacie termokáble DeviflexTM sa jednoducho upínajú do plastových svoriek na podlahu, ktorá je vybavená na podkladovom betóne tepelnou izoláciou 8-10 cm obyčajne zo špeciálneho podlahového polystyrénu a izoláciou proti vlhkosti, na ktorej je podlahový teplotný snímač a inštalačný pás DevifastTM . Potom sa zalievajú betónovou vrstvou alebo samonivelačnou anhydritovou zmesou 4-5 cm. Nakoniec sa pokladá poisťovacia fólia proti vlhkosti, integrovaná fólia proti vlhkosti a na ne sa pokladá želaná podlahová krytina.

Suchá inštalácia – Na tento spôsob inštalácie sa používajú termokáble uchytené v profilovaných hliníkových platniach s drážkami, na ktoré je zospodu pripevnená tepelná izolácia. Celý systém má jednotné pomenovanie Devicell TM. Tento systém umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu pod drevené podlahy bez toho, aby bol potrebný akýkoľvek mokrý stavebný proces. Hliníkové platne s tepelnou izoláciou je možné klásť priamo na povrch hrubej podlahy. Potom sa do drážok nainštaluje výhrevný kábel a bezprostredne nasleduje pokládka izolácie proti šľapajam (tzv. kročajová izolácia) a samotnej drevenej či laminátovej podlahy.


Vykurovacie rohože DEVI

Tvoria ich tenké vykurovacie káble fixované na umelohmotnej sieťovine. Výhodou vykurovacích rohoží Devimat TM je, že sú extrémne nízke (2,5mm). Preto sa odporúčajú pre podlahy s malou konštrukčnou výškou. Môžeme ich inštalovať priamo na betónový povrch alebo na pôvodnú starú dlažbu do vrstvy tmelu alebo nivelačnej hmoty. Nová podlaha sa zvýši iba o 1,5cm vrátane novej dlažby.

Obyčajne sa vykurovacie rohože využívajú pod keramické podlahy. Je potrebné,Cheap Patek Philippe Replica aby na stavebnej
konštrukcii (napr. betóne) bola umiestnená izolácia asi 5cm, izolácia proti vlhkosti a tepelný snímač. Na takto pripravený podklad sa pokladajú vykurovacie rohože, ktoré sa zalejú pružným lepiacim tmelom alebo nivelačnou hmotou a nakoniec sa prikryje keramickou dlažbou.

Pri pokladaní vykurovacích rohoží je nutné dbať na to, aby sa nikde neprerušili káblové spojenia a nepoškodila sa ochranná izolácie. Je neprípustné, aby sa vykurovacie rohože manuálne skracovali.
Hublot Replica Watches