DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt
» Termokáble na ochranu vonkajší­ch plôch
» Termokáble DTCE,
» Termokáble DTCE, DSIG a DTIP

NOVINKY

22. 6. 2012 Asfalt sa nemusí šmýkať ani v Tatranskej Lomnici
Kde majú ľudia najväčšie komplikácie so snehom a ľadom? No predovšetkým v horských oblastiach, alebo tam, kde sú vjazdy do garáže v nedostupnom a členitom teréne. »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru

Nový koncept vykurovania umelého futbalového trávnika

 
Iba pár hodín potom, čo dánsky futbalový tím FC Nordsjælland oslávil víťazstvo v tohoročnej dánskej Super League 2012 - čím si tiež zabezpečil účasť a dobrú štartovaciu pozíciu v ďalšej sezóne Ligy majstrov - začali sa práce na výstavbe nového ihriska s umelým trávnikom. V DEVI samozrejme, prípravy však začali niekoľko mesiacov pred tým, aby bol vybraný ten správny koncept pre túto nezvyčajnú aplikáciu.

Náročné požiadavky

Manager predaja Leif Olsen komentuje: "Požiadavka bola navrhnúť riešenie pre tenké,Tag Heuer Replica ale dostatočne robustné vykurovanie, ktoré by mohlo byť umiestnené priamo pod umelým trávnikom. Cieľom bolo poskytnúť rýchle a efektívne vykurovanie bez negatívneho efektu na vynikajúce herné podmienky, ktoré umelý trávnik poskytuje. Zákazník rýchlo pochopil, že konvenčné vykurovacie systémy na báze vody hrubých trubkových systémov toto nie sú schopné zabezpečiť. Od tohto momentu bolo jediným vhodným riešením elektrické vykurovanie. Po zvážení rôznych alternatív sa tomuto projektu začali venovať kolegovia s DEVI, pretože nik iný nevedel splniť požiadavky týkajúce sa kvality, energetickej efektívnosti a životnosti systému.

Špeciálne riešenie


V spolupráci s NKI, reprezentatnom značky Limonta Sport v Dánsku, v DEVI začali práce na návrhu tohto konkrétneho klientského zadania. Výsledkom sú špeciálne prispôsobené jednožilové rohože DSVF, ktoré môžu byť inštalované priamo pod hraciu plochu. Taktiež bol pre tento účel vyvinutý špeciálny studený koniec, ktorý je schopný vydržať celý náročný proces inštalácie systému a tiež mrazivé teploty v zimných mesiacoch. Správnosť riešenia, ktoré sme vyvinuli pre klub potom v procese inštalácie otestovala spoločnosť Limonta Sport tak, aby boli uspokojené príslušné pravidlá a požiadavky federácie FIFA. Keďže testy prebehli úspešne, systém bol inštalovaný a už sa teraz sa čaká na novú futbalovú sezónu.

Po prvý raz v Lige majstrov

“Hoci umelý trávnik sa bežne na športoviskách používa už dlhšie, predovšetkým v USA, táto inštalácia a tento koncept je prvý svojho druhu, ktorý našiel svoje uplatnenie v Dánskej „Super League“. Ako debutant v najprestížnejšej klubovej súťaži sa bude klub FC Nordsjælland tešiť na to, ako si zahrá v na prvej elektricky vykurovanej umelej tráve v Lige majstrov. ”, komentoval Leif Olsen.

Príklad hodný nasledovania
Cheap Audemars Piguet Replica
Tento úspech nás úprimne teší a pevne veríme, že lepších podmienok sa dočkajú aj iné futbalové tímy, ako napr. Slovan Bratislava, ktorý sa takisto rozhodol pre riešenie vykurovania trávnika systémom DEVI.
Breitling Replica
Omega Replica Watches
Patek Philippe Replica Watches
Replica Watches
Omega Replica
IWC Replica Watches
Replica Watches
Rolex Replica
Cheap Breitling Replica
www.watchesresearch.co.uk
Replica Watches